ЮРИДИЧНІ ПЕРЕКЛАДИ в Києві

Якісне виконання юридичного перекладу вимагає професіоналізму в цій галузі знань; юридичні документи мають чітке формулювання, яке не допускає двозначності. Наслідком неправильного перекладу юридичного тексту може бути значне непорозуміння, зрив планів або ж затримка їх здійснення і, як результат,  ваші фінансові втрати.

Тому ми, щоб уникнути всіх цих неприємностей, користуємося послугами перекладачів, які є справжніми спеціалістами в галузі юридичного перекладу.

Правильність виконання перекладу будь-якого документа - чи це контракт, судова повістка чи запис показань свідків - завжди є для нас пріоритетом.

Ми обираємо юридичного перекладача саме для Вас.

Наші адміністратори з перекладів потурбуються про те, щоб ваш переклад виконував спеціаліст, який відповідає вашим вимогам. Отож, якщо ви - адвокат чи прокурор, і вам потрібно зробити переклад показань свідків чи документів для оформлення судової справи, або ж ви придбали будинок у Франції (оце так пощастило!), і потребуєте перекладу відповідних документів, звертайтеся до нас, і ми оберемо для вас професійного перекладача.

Наше бюро пишається тим, що всі переклади, виконані нашими фахівцями, є точними, чіткими і правильними, адже це - найголовніше.

Наші перекладачі не лише відмінно знають юридичну термінологію, але й володіють знаннями у галузях загального й цивільного права, якими користуються у всьому світі.

У зв'язку з розвітком міжнародної торгівлі зросла потреба в юридичних перекладах. Переклади для вас виконують фахівці, які блискуче орієнтуються в місцевій культурі, юридичній системі та особливостях мовлення країни, з мовою якої вони працюють.

Наші адміністратори обов'язково поцікавляться у вас про контекст вашого перекладу та мету його використання. Це полегшить нам підбір потрібного перекладача з відповідними юридичними знаннями та досвідом роботи. За необхідності - ми звертаємося за допомогою й поясненнями окремих юридичних моментів до спеціалістів - наприклад, до Вас :)

Ми збережемо вашу таємницю!

Однією з найважливіших особливостей нашого бюро є збереження конфіденційності в роботі з документами. Ми працюємо на найвищому рівні, саме тому в нас багато постійних клієнтів. Вони довіряють нам і завжди до нас повертаються.

 

 

Comments